Endüstriyel Bileme Ve Kesici Aletler Pazarlama
 
 
<p>Açılımı Computer Numeric Control olan CNC makineleri imalat sektöründe neredeyse her alanda kullanılmaktadır. </p><p>CNC makineleri bilgisayar destekli olduğundan çoğu tezgaha uyumluluk gösterir. İnsan kaynaklı hata oranlarını azalttığı gibi ortalama bir insanın yapabileceğinden daha hızlı ve çabuk iş yapar.</p><p>CNC bileme sistemleri, yüksek hassasiyette tekrarlanabilir özelliğiyle ön plana çıkar. Hemen hemen her türde bileme için bileme diskleri mevcuttur. </p><p>Yıldırım Bileme olarak son teknoloji bileme makinelerimizle Sakarya'nın yüksek performanslı sistemlerine sahip firmalarının biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. CNC Bileme Sistemlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.</p>
 

 
 

CNC BİLEME SİSTEMLERİ

Açılımı Computer Numeric Control olan CNC makineleri imalat sektöründe neredeyse her alanda kullanılmaktadır. 

CNC makineleri bilgisayar destekli olduğundan çoğu tezgaha uyumluluk gösterir. İnsan kaynaklı hata oranlarını azalttığı gibi ortalama bir insanın yapabileceğinden daha hızlı ve çabuk iş yapar.

CNC bileme sistemleri, yüksek hassasiyette tekrarlanabilir özelliğiyle ön plana çıkar. Hemen hemen her türde bileme için bileme diskleri mevcuttur. 

Yıldırım Bileme olarak son teknoloji bileme makinelerimizle Sakarya'nın yüksek performanslı sistemlerine sahip firmalarının biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. CNC Bileme Sistemlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Güney Mobilyacılar San. Sit. 1288. Sk. No: 26 (Et Balık Kurumu Karşısı) Erenler / SAKARYA
02642763327
05326500579
info@yildirimbileme.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Yıldırım Bileme
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.