Endüstriyel Bileme Ve Kesici Aletler Pazarlama
 
 
<p>Kullanılan tezgaha göre farklı özellik gösteren karbür uçlar özellikle talaşlı imalatta önemli bir yere sahiptir. Genellikle talaşlı üretim tezgahlarında tornalama, frezleme, talaş kaldırma ve talaş kaldırarak şekil verme işlemlerinde kullanılırlar.</p><p>Karbür uçlar, takım tezgahlarında işlenen malzemeleri endüstriyel bir ürün haline getirmekte oldukça başarılı bir iş çıkartırlar. Tek uç kullanımda kesme delme işlemleri yapılabiliyorken, çoklu kullanımda frezleme gibi işlemlerde yapabiliyorlar. Tabi tüm bu delme ve kesme işlemleri sonucu bir süre sonra bu uçlar körelip işlevlerini düzgün yapamaz hale gelebiliyorlar.</p><p>Karbür freze bileme işlemi hizmeti veren firmamıza karbür uçların bilemesi konusunda güvenebilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!</p>
 

 
 

KARBÜR FREZE BİLEME İŞLEMLERİ

Kullanılan tezgaha göre farklı özellik gösteren karbür uçlar özellikle talaşlı imalatta önemli bir yere sahiptir. Genellikle talaşlı üretim tezgahlarında tornalama, frezleme, talaş kaldırma ve talaş kaldırarak şekil verme işlemlerinde kullanılırlar.

Karbür uçlar, takım tezgahlarında işlenen malzemeleri endüstriyel bir ürün haline getirmekte oldukça başarılı bir iş çıkartırlar. Tek uç kullanımda kesme delme işlemleri yapılabiliyorken, çoklu kullanımda frezleme gibi işlemlerde yapabiliyorlar. Tabi tüm bu delme ve kesme işlemleri sonucu bir süre sonra bu uçlar körelip işlevlerini düzgün yapamaz hale gelebiliyorlar.

Karbür freze bileme işlemi hizmeti veren firmamıza karbür uçların bilemesi konusunda güvenebilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!

 
 
 
 
 
Güney Mobilyacılar San. Sit. 1288. Sk. No: 26 (Et Balık Kurumu Karşısı) Erenler / SAKARYA
02642763327
05326500579
info@yildirimbileme.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Yıldırım Bileme
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.