Endüstriyel Bileme Ve Kesici Aletler Pazarlama
 
 
<p>Kesici takımların kesme kabiliyetlerini tekrardan kazandırmak için kesici ağız ve uçlarına yapılan işleme bileme denir. </p><p>Freze makineleri ham maddeden talaş kaldırarak şekillendirme yapan bir makinedir. Üzerinde birçok kesici alet ve bıçak bulunduran bu makineye aynı zamanda tezgah da denmektedir. Bu kesici bıçaklar şekillendirilen maddenin türü ve boyutuna göre zamanla zarar görmektedirler. </p><p>Yıldırım Bileme olarak freze makineleriniz bıçaklarını en uygun fiyata ve yüksek kaliteyle bileme işlemi yapmaktayız. Bizlere web sitemiz üzerinden iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.</p>
 

 
 

FREZE BIÇAK BİLEME İŞLEMLERİ

Kesici takımların kesme kabiliyetlerini tekrardan kazandırmak için kesici ağız ve uçlarına yapılan işleme bileme denir. 

Freze makineleri ham maddeden talaş kaldırarak şekillendirme yapan bir makinedir. Üzerinde birçok kesici alet ve bıçak bulunduran bu makineye aynı zamanda tezgah da denmektedir. Bu kesici bıçaklar şekillendirilen maddenin türü ve boyutuna göre zamanla zarar görmektedirler. 

Yıldırım Bileme olarak freze makineleriniz bıçaklarını en uygun fiyata ve yüksek kaliteyle bileme işlemi yapmaktayız. Bizlere web sitemiz üzerinden iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Güney Mobilyacılar San. Sit. 1288. Sk. No: 26 (Et Balık Kurumu Karşısı) Erenler / SAKARYA
02642763327
05326500579
info@yildirimbileme.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Yıldırım Bileme
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.