Endüstriyel Bileme Ve Kesici Aletler Pazarlama
 
 
<p>Hemen hemen her sektörde kullanılan şerit testereler gıda, sünger, kumaş ve metal kesiminde de ilgili sektörlerde kullanılırlar.</p><p>Kumaş kesim makineleri genellikle tekstil ve imalat sanayide üretim hızını attırmak için sıklıkla kullanılır. Dokunan kumaşı her türlü şekilde kesebilir. Farklı kesim tekniklerinin de bulunduğu bu sektörde oynar başlıklı dik kesim makineleri yaygın bir şekilde kullanılır. Bu makineler kesim için şerit testere kullanılırlar. </p><p>Bunun yanında gıda sektöründe de et kesimi vb. gıdaların kesiminde de şerit testereler kullanılır. </p><p>Yıldırım Bileme olarak farklı sektörlerde kullanılan şerit testerelerin bileme ve satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz hakkında bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.</p>
 

 
 

GIDA / SÜNGER-KUMAŞ / METAL ŞERİTLERİ

Hemen hemen her sektörde kullanılan şerit testereler gıda, sünger, kumaş ve metal kesiminde de ilgili sektörlerde kullanılırlar.

Kumaş kesim makineleri genellikle tekstil ve imalat sanayide üretim hızını attırmak için sıklıkla kullanılır. Dokunan kumaşı her türlü şekilde kesebilir. Farklı kesim tekniklerinin de bulunduğu bu sektörde oynar başlıklı dik kesim makineleri yaygın bir şekilde kullanılır. Bu makineler kesim için şerit testere kullanılırlar. 

Bunun yanında gıda sektöründe de et kesimi vb. gıdaların kesiminde de şerit testereler kullanılır. 

Yıldırım Bileme olarak farklı sektörlerde kullanılan şerit testerelerin bileme ve satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz hakkında bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Güney Mobilyacılar San. Sit. 1288. Sk. No: 26 (Et Balık Kurumu Karşısı) Erenler / SAKARYA
02642763327
05326500579
info@yildirimbileme.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Yıldırım Bileme
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.