Endüstriyel Bileme Ve Kesici Aletler Pazarlama
 
 
<p>Planya bıçaklar genellikle ahşap yüzeylerde oyuk açmak, desen oluşturmak vb. işler için kullanılırlar. Bu yüzden mobilya sektöründe sıklıkla rastlanılan bıçak türleridir.</p><p>Fakat ağaçların bıçaklar üzerinde ters bir etkisi vardır. Bu etki sebebiyle bıçakları köreltmekte körelen bıçaklar da işlevini yerine getirmekte zorluk çekmektedir. Bununla kalmayıp makineyi bozabilir veya işlenen maddenin heba olmasına sebep olabilir. O yüzden bu tür bıçakların düzenli bilenmesi gerekir.</p><p>Giotin makaslar ise genellikle demir kesme işlemlerinde kullanılır. Eskiden elle yapılan bu işlem teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu tür kesimler bilgisayar ortamına taşındı. Tabi her makasta olduğu gibi giotin makaslarda belli bir süre geçtikten sonra bilenmesi gerekir.</p><p>Yıldırım Bileme olarak Sakarya'nın en profesyonel ekiplerinden biri olduğumuza inanıyor ve planya bıçak ve giotin makaslar için en kaliteli şekilde bileme işlemi yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçmek için web sitemizden yararlanabilirsiniz.</p>
 

 
 

PLANYA VE GİOTİN BİLEME İŞLEMLERİ

Planya bıçaklar genellikle ahşap yüzeylerde oyuk açmak, desen oluşturmak vb. işler için kullanılırlar. Bu yüzden mobilya sektöründe sıklıkla rastlanılan bıçak türleridir.

Fakat ağaçların bıçaklar üzerinde ters bir etkisi vardır. Bu etki sebebiyle bıçakları köreltmekte körelen bıçaklar da işlevini yerine getirmekte zorluk çekmektedir. Bununla kalmayıp makineyi bozabilir veya işlenen maddenin heba olmasına sebep olabilir. O yüzden bu tür bıçakların düzenli bilenmesi gerekir.

Giotin makaslar ise genellikle demir kesme işlemlerinde kullanılır. Eskiden elle yapılan bu işlem teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu tür kesimler bilgisayar ortamına taşındı. Tabi her makasta olduğu gibi giotin makaslarda belli bir süre geçtikten sonra bilenmesi gerekir.

Yıldırım Bileme olarak Sakarya'nın en profesyonel ekiplerinden biri olduğumuza inanıyor ve planya bıçak ve giotin makaslar için en kaliteli şekilde bileme işlemi yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçmek için web sitemizden yararlanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Güney Mobilyacılar San. Sit. 1288. Sk. No: 26 (Et Balık Kurumu Karşısı) Erenler / SAKARYA
02642763327
05326500579
info@yildirimbileme.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Yıldırım Bileme
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.