Endüstriyel Bileme Ve Kesici Aletler Pazarlama
 
 
<p>Adını High Speed Steel (Yüksek Hız Çeliği) kelimelerinin baş harflerinden alan bu testere çeşidi diğer testere çeşitlerine göre oldukça uygun fiyatlı ve işlevseldir. </p><p>Çelik borulardan tutun plastik vb. birçok maddeyi kesebilme kabiliyeti vardır. Tabi kullanılacağı alana göre çeliğin kalitesi ve diş sayıları değişebilir.</p><p>Çabuk körelen bu testerelerin bilenmesi hızlı ve kolaydır. Uygun ekipmanlarla hızlı bir şekilde bilenebilir.</p><p>Yıldırım Bileme olarak Sakarya'da bulunan firmamız HSS daire bileme işlemini son teknoloji ekipmanlarla hızlı bir şekilde yapmaktayız. Daha fazla bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. </p>
 

 
 

HSS DAİRE BİLEME İŞLEMLERİ

Adını High Speed Steel (Yüksek Hız Çeliği) kelimelerinin baş harflerinden alan bu testere çeşidi diğer testere çeşitlerine göre oldukça uygun fiyatlı ve işlevseldir. 

Çelik borulardan tutun plastik vb. birçok maddeyi kesebilme kabiliyeti vardır. Tabi kullanılacağı alana göre çeliğin kalitesi ve diş sayıları değişebilir.

Çabuk körelen bu testerelerin bilenmesi hızlı ve kolaydır. Uygun ekipmanlarla hızlı bir şekilde bilenebilir.

Yıldırım Bileme olarak Sakarya'da bulunan firmamız HSS daire bileme işlemini son teknoloji ekipmanlarla hızlı bir şekilde yapmaktayız. Daha fazla bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 
 
 
 
 
Güney Mobilyacılar San. Sit. 1288. Sk. No: 26 (Et Balık Kurumu Karşısı) Erenler / SAKARYA
02642763327
05326500579
info@yildirimbileme.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Yıldırım Bileme
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.